Ceny regałów sklepowych i magazynowych

Prowadzenie własnej działalności przemysłowej czy usługowej wiąże się z koniecznością posiadania znacznego wkładu na początek. Zainwestowanie w dobry i przemyślany sprzęt zawsze jest jednak godne swojej ceny i prędzej czy później zaczyna przynosić korzyści.

W przypadku zakupu wyposażenia dla dużego sklepu, najważniejszym problemem są odpowiednie regały magazynowe i sklepowe, które będą dostosowane do specyfiki towarów zapewnianych przez daną firmę. Ceny najmniejszych i najbardziej podstawowych mebli tego typu, dostosowanych raczej do niewielkich sklepów, zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych – zarówno dla mebli drewnianych, jak i ze stali nierdzewnej. Duże regały, przeznaczone do ogromnych hal magazynowych to już jednak koszt setek, a nawet tysięcy złotych.

Do najdroższych sprzętów tego typu należą regały na opony, gdzie cena jednego może sięgać nawet 90 tysięcy, a także regały do archiwum osiągające ceny około 20 tysięcy złotych. Mniejsze sprzęty nie przekraczają zwykle pułapu 10 tysięcy, choć ich ceny znacznie się wahają, w zależności od materiałów i wytrzymałości.